Follow:

Teslimat Bilgiler

Sipariş

Senbisec.com’dan nasıl sipariş verebilirim?
Senbisec.com’dan sipariş verebilmek için üye olmanız şart değildir.
Senbisec.com’ya üye değilseniz; “Senbisec.com’ya Üye Ol” linki üzerinden üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Üyelik bilgilerinizi siteye girdikten sonra, satın almak istediğiniz ürünü/ürünleri sepetinize eklemelisiniz. Sepetinizden “Ödeme Sayfasına Git” tuşu ile bir sonraki aşamaya geçebilir, Teslimat ve Fatura adresi bilgilerinizi doldurduktan sonra, “Siparişi Onayla” butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kargo

Senbisec.com’dan vermiş olduğum siparişlerde ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?
Senbisec.com’da kargo ucretiniz bulundugunuz konuma gore degisiklik gostermektedir.

Siparişler hangi kargo firması ile gönderiliyor?
Siparişleriniz, anlasmali oldugumuz kargo firmlari ile sigortalı olarak gönderilecektir.

Siparişimin kargoya teslim edilip edilmediğini nasıl takip edebilirim?
Senbisec.com’dan vermiş olduğunuz siparişiniz kargoya teslim edildiğinde e-posta yolu ile bilgilendirileceksiniz. Aynı zamanda “Hesabım” linkinden kargo takip numaranıza ulaşabilirsiniz.

Teslimat

Yurt dışına teslimat yapılıyor mu?
Senbisec.com, sadece Türkiye sınırları dahilinde ürün gönderiminde bulunmaktadır.

Siparişler ne zaman teslim ediliyor?
Sipariş verdiğiniz ürün stoklarımızda ise aynı gün kargoya verilir. Stoklarımızda olmayan ürün siparişi 1-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Tahmini teslimat süresi iş günü üzerinden hesaplandığı için, belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Hafta sonu ve tatillerde vermiş olduğunuz siparişleriniz, ilk iş gününde işleme alınacaktır ve 1-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmeye başlanır. Siparişleriniz kargoya teslim edildiğinde, e-posta ile bilgi gönderilecektir. Kargo takip numaranız, “Hesabım” bölümünde de yer alacaktır.

Faturam siparişimle beraber teslim edilmedi ne yapmalıyım?
Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında bulunan şeffaf, plastik bir cep poşeti içinde size ulaştırılır. Bu cep içerisinde bulunan fatura kargo firması tarafından size teslim edilmez ise lütfen Senbisec.com Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz.

Kargo teslimatı sırasında nelere dikkat etmeliyim?
Teslimat sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi teslim almadan önce, paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse, paketi size teslim eden kargo yetkilisine tutanak tutturup paketi teslim alabilir veya paketi teslim almadan iade edebilirsiniz.
Teslim alınmayan kargolar için Senbisec.com Müşteri Hizmetleri’ni 0850 532 90 20 no’lu numaradan arayarak bildirimde bulunmanızı rica ederiz.

Sipariş Takibi

Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” sayfasından takip edebilirsiniz.

Başa dön