Follow:

Senbisec.com’a Hoşgeldiniz

2018 yılında ilk tohumları atılan platform, 2019 yılında Senbisec.com markasıyla Munazzo Fulfilment B.V’in bir parçası olarak hayatına devam etmeye başladı. Bugün Senbisec.com, Türkiye ve bölgesinin en büyük e-ticaret şirketi olmayi hedeflemekle beraber, Türkiye’de internet ve teknoloji alanındaki şirketler arasında lider olarak kabul edilmeyi amaclamaktadir.

” 2019’de piyasaya sürülen Senbisec.com, Turkiye ve tum dünyanin onemli markalarını sevgili müşterilerimize ulaştırıyor ”

Neden Senbiseç.com

Görevimiz

Geniş markalı ürün yelpazemiz ile Turkiye ve Avrupa genelinde milyonlarca alıcıya hizmet veriyoruz. Çeşitli ürün kategorilerinde uzmanız; güzellikten sağlık hizmetine, elektronikten bilgisayarlara, ev eşyalarından bahçeye, yasam kalitenizi arttiracak hemen hemen tum kategorilerde hizmet vermekteyiz. Zihniyet olarak 7 gün 24 saat hizmet veren genç ve dinamik ekibimiz ile en onemli amacımız, müşterilerimizin “daha ​​az ödemeyle en iyi markalara ulasma imkanini” sağlamaktır. Bu nedenle, en büyük misyonumuz müşterilerin yeni fırsatları keşfetmelerine yardımcı olmak için ürün yelpazemizi büyütmek ve arttırmaktır.

Vizyonumuz

“Biz her zaman en iyi markaları en ucuz tekliflerle müşterilerimize ulaştırmayı hedefliyoruz, böylece musterilerimize essiz bir online alisveris tecrubesi yasatmak istiyoruz. Dolayısıyla vizyonumuz, Turkiye ve bolgesindeki en iyi fiyatlara sahip en seçkin markaları online alisveris platformu olmaktir.

Başa dön